mobilis interaktív élményközpont

Állás

OKTATÓ SZAKMAI MUNKATÁRSAT KERES A GYŐRI MOBILIS

Feladataink bővülnek, ehhez keressük a győri egyetem campusán lévő intézményünkbe leendő munkatársunkat. Célunk, hogy szakmai programjaink közelebb hozzák a tudomány és a technológia világának ismereteit, közérthető, élményszerű formában közvetítve a tudást és ismeretet.
A mi emberünk vagy, ha szívesen dolgozol nyitott, folyamatosan fejlődő csapatban, ha kihívásokkal teli, többféle kompetenciát igénylő munkára vágysz, amelyet a vezetőség is maximálisan támogat.

AMI A FELADATOD LESZ:
- elsősorban STEM tematikájú digitális technológiákat is alkalmazó programok tervezése és lebonyolítása általános- és középiskolás diákok (egyetemisták) számára,
- részvétel a Mobilisben zajló szakmai feladatok megvalósításában, különféle foglalkozások lebonyolításában (szakkörök, táborok, szombati programok, foglalkozások),
- részvétel a Mobilisben zajló foglalkozások szakmai programjainak kidolgozásában, azok továbbfejlesztésében is.

AMIT VÁRUNK TŐLED:
- felsőfokú természettudományos és/vagy tanári és/vagy mérnöki szakirányú végzettség,
- digitális tervezésben, technológiákban való tapasztalat, tervezőprogramok ismerete, elektronikai, programozói robotikai alapismeretek,
- nyitottság a modern digitális technológiák megismerésére és elsajátítására, új pedagógiai módszerek alkalmazására,
- kiváló kommunikációs és előadói készség,
- hasonló területen szerzett munkatapasztalat, tanítási, tanári tapasztalat,
- önálló felelős munkavégzés, ugyanakkor csapatban való kooperáció képessége,
- terhelhetőség, rugalmasság, jó alkalmazkodási képesség,
- idegen nyelv(ek) ismerete (angol nyelv elsősorban).

AMI RÁD VÁR:
- dinamikus, modern munkakörnyezet,
- stabil szakmai háttér és munkalehetőség,
- kiváló munkakörülmények,
- a MT alapján heti 40 órás foglalkoztatás,
- azonnali kezdés a legmodernebb digitális eszközökkel felszerelt élményközpontban.

Önéletrajzodat és rövid bemutatkozásodat a következő e-mail címre várjuk: keszthelyi.bernadett@mobilis-gyor.hu, telefon: +36 20 250-8600

Hírek

2024/03/04

A tavaszi szünetben és a márciusi hosszú hétvégéken a családoké és egyéni látogatóké a Mobilis

Március 15-én és a tavaszi szünetben (március 28-tól) nyitva leszünk, szeretettel várjuk látogatóinkat programjainkra, egy üdítő tavaszi...
2024/02/19

Kirándul az osztály

Gőzerővel készülünk a tavaszra, hogy minél több diáknak legyen felejthetetlen...
2024/02/01

Mérnöki témanap, középiskolából az egyetemre

Mérnöki Témanap pályaorientációs programsorozatunkat 2024-ben is a Széchenyi István Egyetemmel szoros együttműködésben folytatódik.

Bezár
Keresendő kifejezés